Gminna Biblioteka Publiczna w Wilczycach

27-612 Wilczyce 178, tel. 15 837-74-72, email: gbpw134@wp.pl

Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_attachments,

Pasowanie na Czytelnika

Multithumb found errors on this page:

Could not create image: /htdocs/gbpwilczyce.pl/cache/multithumb_thumbs/b_1024_0_0_00_images_aktualnosci_2018_2018-05-30_DSC_0001.JPG. Check if you have write permissions in /htdocs/gbpwilczyce.pl/cache/multihumb_thumbs/
DSC_0021.JPG3 maja 2018 roku  uczniowie klas pierwszych ze szkoły z Łukawy, Radoszek i Wilczyc zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Wilczycach. W spotkaniu uczestniczyła sekretarz gminy Pani Katarzyna Łukawska, która w swoim wystąpieniu zachęcała dzieci czytania , podkreślając jak ważną rolę pełni ono w naszym życiu. W kolejnej części  pierwszaki zaprezentowały inscenizacje słowno-muzyczne. Po obejrzeniu zbiorów  bibliotecznych i zapoznaniu się z pracą bibliotekarza, dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie i zostały pasowane na czytelnika przez Kierownik biblioteki Panią L.Rutkowską. Na pamiątkę tego miłego wydarzenia każdy nowy czytelnik otrzymał dyplom i książkę.
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
Jesteś tutaj: Start Aktualności Artykuły z 2018 Pasowanie na Czytelnika