Międzyszkolny konkurs wiedzy o Gminie Wilczyce

30 maja 2017 r. w Centrum Kultury w Wilczycach odbył się ,,Międzyszkolny konkurs wiedzy o Gminie Wilczyce”.

Głównym celem konkursu jest zapoznanie młodzieży z historią gminy i regionu. W konkursie udział brała młodzież gimnazjalna ze Szkół z terenu Gminy Wilczyce. Każda ze Szkół przedstawiła historię wybranej przez siebie wioski i w tym roku były to: wieś Radoszki, Wieś Przezwody, Wieś Daromin oraz Wieś Łukawa.

Najlepszą wiedzą o historii naszej Gminy wykazali się uczniowie Gimnazjum w Darominie , miejsce II zajęli uczniowie z Zespołu Szkół w Radoszkach a III uczniowie z Zespołu Szkół w Wilczycach. Wyróżnienie w konkursie otrzymali gimnazjaliści z Zespołu Szkół w Łukawie.

Gratulacje wygranym i wyróżnionym złożył Wójt Gminy Wilczyce Robert Paluch wręczając jednocześnie dyplomy i nagrody.

Jesteś tutaj: Start Aktualności Artykuły z 2017 Międzyszkolny konkurs wiedzy o Gminie Wilczyce